Czy na rynku dostępne są drony z wmontowanymi kamerami? Które możliwości udostępnia dron 3DR Iris+?

Posted on 02/02/2019 3:17am

Drony to sprzęt coraz bardziej popularny w Polsce. Każdego roku wchodzą na rynek nowocześniejsze oraz lepiej wyposażone typy. Z tego powodu właśnie zwolenników takich niewielkich maszynek nie brakuje.


Ktoś, kto interesuje się takim zagadnieniem, z pewnością nie znudzi się.
3dr iris+
Author: Bosch
Source: Bosch


Przykładem świetnie wyposażonego urządzenia, które ma w zestawie wszystkie konieczne rzeczy, by robić fotografie albo nagrać filmy, będzie dron 3DR Iris+ - (Zdobądź więcej info). Został on wyprodukowany przez firmę amerykańską, jaka specjalizuje się w dronach komercyjnych. Jest on wyposażony w kamerę GoPro, która zapewni nagrywanie świetnej jakości obrazu. czas lotu takiego sprzętu to około dwudziestu minut. Gdy wyczerpie się bateria nasz dron ląduje automatycznie. Można również za pomocą jednego guziczka uczynić, że takie urządzenie powróci do punktu wyjścia.


W trakcie przelotu możemy na bieżąco śledzić parametry lotu takie jak prędkość, wysokość czy chociażby stan naładowania baterii. Dzięki temu wiemy, w jakim czasie powinniśmy nasze urządzenie zawrócić, żeby dało radę przylecieć zanim wyładuje się bateria. Interesującą możliwością jest Follow me, znacząca tyle, że jeżeli posiadamy telefon z GPS, to możemy ustawić opcję śledzenia z lotu ptaka. Urządzenie po ustawieniu takowej opcji będzie nagrywać nas, zdążając naszym śladem. Można w taki sposób bez używania rąk nakręcić swoją trasę biegową lub przejazd pojazdem z powietrza.


Warto śledzić na bieżąco wszystkie nowości, gdyż dobry sklep z dronami będzie miał sporo w ofercie w tej dziedzinie. Jeżeli zależy nam na sprzęcie, który spełni nasze oczekiwania w pełni, to z pewnością uda się go znaleźć, gdyż wybór jest naprawdę znaczny.

Tags: gra, czas, parametry