Czy powinniśmy się reklamować telebimach?

Posted on 10/06/2019 4:13pm

Wszyscy aktualnie świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, jak duże znaczenie odgrywają reklamy. Ich wpływ na decyzję odbiorców jest istotny. Jednak aby reklama przyniosła pożądany skutek powinna być zauważalna. Z tej przyczyny powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama wizualna, zarówno w dużych miastach jak i małych miejscowościach, ma przykuć uwagę przechodniów, kierowców, wszystkich tych którzy znajdą się w jej pobliżu.

Telebim reklamowy
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Toteż musi być odpowiednio duża i interesująca, czy to ze względu na kolorystykę czy treść. Najważniejsze, aby została widoczna i co więcej - zapamiętana. Z tego względu najpopularniejszą formą reklamy stały się telebimy.

Reklama na telebimie:* jest doskonale widoczna o każdej porze, niezależnie od nasłonecznienia oraz warunków pogodowych,* dociera do szerokiego kręgu odbiorców uważa się, że telebim trafia do prawie 90% konsumentów)* stwarza większe możliwości niż popularne billboardy i plakaty,* nie tylko skutecznie trafia do przyszłych klientów, ale również koszty jej wyprodukowania są o wiele niższe niż typowe koszty reklam radiowych i telewizyjnych.Agencje reklamowe dbają o to, by ekrany zawisły w wyselekcjonowanych miejscach, aby ich obraz dotarł do jak największej liczby konsumentów. W Poznaniu takim miejscem jest np. telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo znanych poznańskich galerii handlowych Pestka czy Plaza, marketu Tesco jak również bezpośrednie sąsiedztwo znanego wszystkim centrum budowlanego czy galerii Polskie Meble - - zobacz ofertę.
Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten możemy zauważyć w centrum miasta, w idealnie wyeksponowanym miejscu. Zaletą jest również bliskie sąsiedztwo takich miejsc jak dworzec kolejowy razem ze znajdującą się obok galerią handlowo-rozrywkową Poznań City Center czy dworzec PKS.

Akcje marketingowe z zastosowaniem ekranów diodowych LED charakteryzuje duża skuteczność, dlatego ożywmy swą reklamę!

Tags: plakat, kierowcy, centrum miasta, hipermarketu