Czym odróżnia się system sprzedaży internetowy?

Posted on 14/09/2020 8:20am

Dzisiejsze czasy obfitują w nazwy zawierające przedrostek "e". Jest to oczywiście skrót od angielskiego wyrazu "electronic", czyli informatyczny, jednak kiedy wymieniamy po sobie parę wyrazów zaczynających się w ten wariant, ktoś nieostrożnie zdołałby błędnie uznać, iż pragniemy pójść do łazienki informując o niniejszym wszystkie osoby niejako małe dziecko.


odwzorowanie - praca
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com


E-procurement
Source: http://www.flickr.com


A przecież świadczenia lub dziedziny, jakich nazwy zaczynają się od przedrostka "e" łatwe w swej konstrukcji z pewnością nie są. Dla przykładu wyrażenie E-procurement oznacza wszystko, co kojarzy się z działaniem komputerowego handlu (Logintrade - oferta E-procurement). Od mechanizacji mechanizmów handlowych, w tym użycie elektronicznej faktury lub elektronicznego podpisu, poprzez weryfikację informatycznych zakupów, do pewnego wariantu standaryzacji oferowanych przez poszczególne firmy produktów. E-procurement może w znacznym szczeblu nie wyłącznie udogodnić dokonywanie kontraktów, lecz również o wiele je zintensyfikować. A w jakim miejscu w Sieci możemy obejrzeć E-procurement w praktyce?
zegarek
Author: Morgan
Source: Morgan


Niezłym dowodem są aukcje elektroniczne, gdzie posiadamy okazję niejako negocjowania opłaty finalnej danego towaru. Także informatyczny obieg akt czy pieniędzy zezwala zaoszczędzić dużo czasu oraz trudu zainteresowanych obrotem elektronicznym ludzi (o aukcjach elektronicznych). Takowe aukcje (zobacz też: aukcje elektroniczne) elektroniczne przedstawiają niezwykle wygodne i łatwe w użytkowaniu narzędzie również dla handlarzy jak i dla kupujących.


Ponadto jeśli przykładowo będziemy wymagać informacji o przykładowo innych ofertach oferującej taki towar firmy, to na serwisach internetowych wystawiających aukcje elektroniczne będzie to niezwykle wygodne i łatwe.

Tags: komfort, pieniędzy, angielski, produkt