Drukarki i skanery Epson to świetny sprzęt elektroniczny!

Posted on 05/10/2019 8:23pm

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson wraz ze systemem atramentowym, nadają się dla niewielkich przedsiębiorstw, w których dąży się do obniżenia kosztów zw. z drukowaniem. Jest to urządzenie o wysokiej Rozdzielczości druku, co pozwala na uzyskanie fotograficznej jakości drukowanych materiałów. Szybkość druku wynosi 32 stron minutę w czerni, pozwala to na zaoszczędzenie czasu przy drukowaniu większej liczby dokumentów. Szybkość wydruku to 20 stronn minutę w kolorze, co powoduje, że czas potrzebny do wydruku materiałów w kolorze jest stosunkowo krótki.
Epson Stylus Photo R3000
Author: Epson
Source: Epson
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson posiada ekran dotykowy i posiada intuicyjny panel sterowania, co znacznie upraszcza obsługę drukarki. W pakiecie znajdują się 2 dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które zwiększają wydajność do 12 tys. stron. Urządzenia wielofunkcyjne Epson posiadają: Skaner, dający możliwość przenoszenia w łatwy sposób dokumentów jak i fotografii do komputera, bez konieczności zakupu kolejnego urządzenia; jak i Faks. Urządzenia te mają także czytnik kart pamięci ,który pozwala na wydruk fotografii i dokumentów (zapisanych w obsługiwanych formatach) bezpośrednio z karty, bez konieczności wykorzystywania komputera. Urządzenie wielofunkcyjne Epson ma także funkcję druku dwustronnego, dzięki której kreowanie dokumentów o profesjonalnym wyglądzie jest proste, a tym samym, poprzez oszczędność papieru, minimalizują się koszty eksploatacji. Więcej na ten temat: wielofunkcyjne atramentowe Epson .Urządzenie ma WiFi które umożliwia podłączenie drukarki bez przewodu do komputera albo sieci informatycznej z wykorzystaniem routera WiFi, dzięki czemu mozliwy jest wydruk materiałów przez wszystkie osoby podłączone do sieci. Urządzenia wielofunkcyjne posiadają także Złącze Ethernet umożliwiające podłączenie do sieci informatycznej, co sprawia, że możliwe jest drukowanie dokumentów przez wszystkich użytkowników podłączonych do sieci. Przeczytaj o tym tutaj: najlepsze drukarki i skanery Epson.


drukarka
Author: Epson
Source: Epson
Drukarki i skanery Epson mają liczne zalety tj.: niewielkie koszty eksploatacji, niewielki pobór mocy, szybkość druku oraz funkcje które upraszczają integrację ze środowiskiem przedsiębiorstwa. Za sprawą automatycznego drukowania dwustronnego, skanowaniu, kopiowaniu jak i użyciu faxu każde zadanie wykonywane jest szybko, łatwo i sprawnie, co sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się do środowiska biznesowego. Drukarki i skanery Epson oferują także możliwość bezpośredniego druku oraz skanowania z pamięci USB oraz bezpiecznego drukowania z wykorzystaniem kodu PIN przy wysyłaniu zadań do urządzenia.

Tags: drukarki, WiFi, Urządzenia