Innowacyjne podejścia to domena marki Amica

Posted on 11/06/2022 7:46am

Od już lat marce Amica przyświeca jeden cel: kreować funkcjonalne urządzenia dostosowane do zmieniających się potrzeb nabywców. Stąd AGD do zabudowy Amica to zestawienie nowatorskich rozwiązań technicznych a także oszczędności z niepowtarzalną estetyką wykonania.


Dążenie do wytwarzania nowoczesnych, funkcjonalnych produktów najwyższej jakość, m. in. małego AGD zostało docenione tak przez nabywców, jak i profesjonalistów. Amica pozyskała między innymi mnogie laury: The Most Trusted Brand, nagrodę Red Dot i tytuł Superbrands Created in Poland 2013. Amikę cieszy zadowolenie klientów, to iż aż tak ufają marce jak też doceniają ją. Potwierdzeniem uznania są otrzymane nagrody, będące oczywiście powodem do dumy oraz równocześnie motywacją do tego, żeby oddać w ręce Klientów kolejny produkt, jaki znów potwierdzi ich dobry wybór. Wyróżnienia dodają skrzydeł jak też stanowią wyzwanie, któremu Amica stara się podołać, aby nie zawieść konsumentów i ugruntować ich w przeświadczeniu, iż na tę markę zawsze mogą liczyć.

piekarnik
Author: Candy Polska Sp. z o.o
Source: Candy Polska Sp. z o.o
Ilość tych nagród wciąż zwiększa się, a ich uzupełnieniem są opinie profesjonalistów. Płyta indukcyjna działająca bez konieczności podłączenia wysokiego napięcia? Opisywana firma jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży płytę o napięciu dwustu trzydziestu V. Piekarniki Amica mają system OptiGas to kapitalne rozwiązanie, jakie pozwala obniżyć zużycie gazu do 12%. Dzięki Amice i specjalnie skonstruowanym przez nią dyszom, jest ono dostępne w milionach domów.


Cenne doświadczenie, jakie Amica zdobywa już od ponad pół wieku, czyni z niej lidera na polskim rynku AGD, a również pozwala wprowadzać na rynek coraz bardziej współczesne produkty upraszczające domowe obowiązki. Przykładami mogą być te piekarniki. Okapy Amica łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne, nowoczesny image oraz funkcjonalności umożliwiające przyjazne użytkowanie. Specjaliści Amiki wiedzą jak kluczowe są detale zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak również komfort eksploatacji. Najdrobniejszy szczegół, taki jak pokrętła piekarnika, panel sterowania płyty indukcyjnej, wyświetlacz w zmywarce, to wszystko ma znaczenie. Polecamy również małe AGD do kuchni Amica.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii powoduje, iż produkcja w fabrykach Amiki jest przyjazną środowisku.

Tags: marka, gaz, klienci, panel