Jaki dron na start do nauki latania?

Posted on 13/02/2019 7:43am

Owo pytanie zadaje wielu młodych „droniarzy”, którzy jeszcze niczym nie fruwali, chcieliby prawdopodobnie śmigać wyścigowymi 250-tkami czy kręcić obrazy w 4K DJI Phantom 3 Professional, jednak mimo wszystko od czegoś powinni rozpocząć, aby nabrać jakiejś wprawy, połamać po raz pierwszy śmigła.
Harman Kardon ONYX
Author: Harman Kardon
Source: Harman Kardon
DJI Phantom 3 Professional
Author: Sony
Source: Sony
Ewidentne jest, że takich lotów nie wykonuje się urządzeniem za 5 tyś. PLN chyba, iż kogoś na to stać czy ma nerwy ze stali - tutaj.


lampa
Author: Multisort.pl
Source: Multisort.pl
Cheerson CX-10 – wartość: 50 – 100zł. Sprzęt, od jakiego rozpoczynały własną przygodę z dronami tysiące ludzi na całym globie. Jest to jednocześnie jedna z najmniejszych tego typu zabawek i - paradoksalnie - może być to spora przeszkoda w szkoleniu. Cheerson CX-10 mierzy ledwo 4 x 4 cm więc bez kłopotu pomieści się na dłoni. Można zabrać go wszędzie, możemy nim latać po mieszkaniu, w pracy czy w pojeździe dzięki czemu realne będzie ciągłe ćwiczenie zachowań, przyzwyczajeń i szlifowanie umiejętności.

Nie nie jesteś pewien, czy prezentowany tekst jest tym, czego szukasz? Odpowiedź to: tak - gdyż te praktyczne źródła (https://modescom.pl/) posiadają ważne dane. Kliknij tutaj oraz sprawdź sam.

Plusem jest także cena – nowa wersja Cheerson CX-10A z ponadplanową opcją Headless kosztuje poniżej 100zł. Minusem tej zabawki może być paradoksalnie jej rozmiar, gdyż ucząc się na takim sprzęcie przyzwyczajamy się do jego „lekkości”, do ruchów zaledwie kilka kroków od siebie (dalsze loty na ogół kończą się utratą orientacji gdzie jest część przednia drona, ) – wszystko to, z czym nie będziemy mieli do czynienia przy przesunięciach większymi przyrządami - dronlandia.pl/.


Zatem kupujcie Cheersona CX-10 dla czystej zabawy oraz radości z latania tym maleństwem, do nauki tak – uczy pewnych nawyków, lecz analogia do lotów większymi dronami jest tu małe. Poważnym przyrządem będzie już DJI Phantom 3 Standard.

Tags: gra, koszt, cena, pytanie