Jakiego rodzaju etui na smartfona? Wybierzmy najlepsze rozwiązanie

Posted on 31/12/2021 7:44am

Nowoczesne smartfony są to bardzo delikatne przyrządy. Wystarczy upadek z małej wysokości lub chwila nieuwagi a niektóre części naszego telefonu mogą nadać się do wymiany.


W handlu odnajdziemy dużo forteli chroniących nas przed przykrymi konsekwencjami wypadku.


Jakie z nich są warte swych pieniędzy, a które należy omijać obszernym łukiem? Rewolucja smartfonowa przysporzyła się do powstania wydajnych aparatów, zdolnych do zastąpienia tradycyjnych komputerów. Wytwórcy porzucili chęć podwyższenia wytrzymałości obudowy na rzecz rozwoju wewnętrznych komponentów na przykład mikroprocesora, pamięci i aparatu fotograficznego. Efekt nie trudno przewidzieć, dosyć łatwo rysujące się wyświetlacze, pękające obudowy z plastiku oraz inne usterki mechaniczne zdarzają się bardzo często.

Dochodzisz do wniosku, że warto byłoby poszerzyć swą wiedzę na opisywany tutaj temat? Wejdź zatem na ten odnośnik i przeczytaj więcej pomocnych wskazówek (http://www.gmsystem.pl/blog/klonowanie-komponentow-w-solid-edge-st10/).

Co prawda poniektóre smartfony (szczególnie te droższe) pozostały zaopatrzone we wzmocnione części przykładowo szkło ochraniające ekran bądź odporne na upadki obudowy, acz nawet one nie są w stanie poradzić sobie z poniektórymi sytuacjami. By zapobiec nieszczęściu powinniśmy zainwestować w stosowny futerał na telefon.


Nowe laptopy z linii Satellite Pro
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
widok - sprzęt
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com


Pierwszym krokiem przy doborze stosownego etui powinna być analiza naszych wymogów. Jeśli prowadzimy czynny tryb życia to należy sięgnąć po należyty pokrowiec z paskiem mocującym przykładowo na ręce.


Jednostki dla jakich smartfon jest przyrządem pracy nie wyselekcjonują etui w kształcie (często niewygodnej) zamykanej kieszonki, natomiast fizyczni pracownicy, narażeni na mechaniczne urazy winni zaciekawić się futerałami oraz kaburami.

Tags: czas, sprzęt, wagi, moc, interes