Kupujemy etui na tablet

Posted on 10/11/2022 8:14am

Użytkownicy tabletów dzielą się na tych, którzy wszędzie zabierają ze sobą to przydatne urządzenie i tych, którzy korzystają z niego tylko w domu Ta druga grupa ludzi może się wydać trochę dziwna, bo po co kupować typowo mobilne urządzenie, jakim jest tablet, tylko po to, żeby siedzieć z nim w fotelu. Zdarzają się jednak użytkownicy, którzy po prostu nie potrzebują nosić ze sobą swoich tabletów. Dla nich to po prostu lekkie i wygodne urządzenie do przeglądania internetu, a także czytania e-booków.

tablet
Author: Raffaele Esposito
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jednak często podróżujemy ze swoim tabletem i zdarza nam się nosić go w torbie, a czasem nawet rzucimy go na tylne siedzenie auta, zdecydowanie należy chronić go przed potencjalnymi uszkodzeniami. O ile trwały ekran, wykonany z supermocnego szkła gorilla glass jest raczej odporny na zarysowania, o tyle już aluminiowa obudowa nie szczególnie. W co zatem włożyć naszego iPada?. Najsensowniejszym rozwiązaniem będzie kupno oryginalnego pokrowca. Zarówno w sklepach on-line, jak i marketach ze sprzętem elektronicznym znajdziemy zróżnicowaną ofertę oryginalnych pokrowców na tablety. Czym się kierować w wyborze?

Po pierwsze sprawdźmy przekątną ekranu naszego urządzenia.

Czy chcesz sprawdzić rozważany problem od innej strony? Nic prostszego - po prostu kliknij ten odnośnik, ponieważ więcej zobaczysz tu (https://www.all-secure.pl/monitoring-gdynia.html).

Wielkość ekranu mierzona jest w calach, a więc w zależności od modelu mamy tablety 7 - i 10 - calowe. Te pierwsze są raczej bardziej poręczne i pasują do iPad mini etui. Zajmują zdecydowanie mniej miejsca w torebce.Modele z większym ekranem są wygodniejsze w użyciu. To, który z nich posiadamy, zależy głównie od naszych potrzeb.

ebook
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Jeśli już wiemy w jakim rozmiarze pokrowca chcemy zakupić, trzeba rozważyć kilka opcji. Najpopularniejsze modele etui to te, które charakteryzują się nieskomplikowaną konstrukcją.

Ochraniają urządzenie, ale składają się też w formę podstawki, jak na przykład etui ipad mini. Jeśli natomiast chcemy korzystać z ipada jak z laptopa, to lepszą opcją będzie etui posiadający specjalną klawiaturę. Produkt tego typu gwarantuje ochronę urządzenia, a zarazem zwiększa wygodę podczas wprowadzania dużej ilości tekstu. Możemy też zakupić typowe, eleganckie etui, zamykane na magnes, które będzie się ładnie prezentowało. W ofercie sklepów internetowych kupimy także wersję etui dla dzieci, w różnych wesołych kolorach, z dodatkowymi uchwytami po bokach, żeby dziecko nie upuściło urządzenia. Kupując etui warto więc wziąć pod uwagę nie tylko elegancki design, ale również jego funkcjonalność. Jak już ustalimy jaki typ sprzętu szukamy, fajnie jest sprawdzić różne propozycje i wybrać najlepszą dla siebie. Jak tego dokonać? Choćby oglądając gazetki z promocjami typu na stronie promocyjni.pl/siec/81-avans. Bardzo przydatna rzecz.

Tags: ekran, tablety, etui, iPad, laptopa, e-booków, klawiaturą