Malowanie artystyczne jako wyśmienite wzbogacenie powierzchni

Posted on 29/08/2018 3:55pm

Coraz więcej osób pragnie żyć w pięknych, kolorowych pomieszczeniach, schludnych Wnętrzach. Zabarwienia świetnie wpływają na samopoczucie dorosłych, lecz także na rozwój emocjonalny i intelektualny dziecka.


Malowanie artystyczne wyśmienicie przyozdobi każdą przestrzeń. Kolorowe kwiaty, artystyczne formy, pejzaże miast, wodospady, to jedynie drobna cząstka tego co może się znaleźć na ścianie () (popularne malowanie artystyczne na ścianach). Każde formy są czynione ręcznie, toteż każdy projekt jest inny, nietuzinkowy. Artystyczne malowanie ścian wymaga od malarza wyobraźni i fantazji.


Elewacja budynku


budowa - stykówka
Author: Szymon Sieciński
Source: http://www.flickr.com


Termin stworzenia malowidła ściennego zależy on przede wszystkim od jego średnicy. Im bardziej realistyczny ma być obraz, tym więcej czasu należy poświęcić na jego wykonanie. Wybór motywów jest zależny od indywidualnych upodobań. Dzieło malarskie ma odzwierciedlać własne zamiłowania, poglądy. Mural jest sposobem na to, by wyróżnić własne mieszkanie, gabinet, restaurację, dyskotekę, bądź bufet. Kolorowe malowidła ścienne dobrze sprawdzają się w pokojach dziecięcych, kiedy kluczowym zastosowaniem jest rozweselenie pokoju. Malowanie murali to proces niezwykle złożony i dość czideamo.pl - malowaniu muralili). Istotne jest wykorzystanie obrazu i jego zadanie.
Kiedy już wybierzemy motyw, który udekoruje wybraną przez nas przestrzeń, powinno się zwrócić uwagę na wymiar pracy, malowidło nie może być zanadto duże, lub małe. Powinno odpowiadać rozmiarom pokoju, w którym ma zaistnieć.


Jest to szczególnie ważne, bowiem odpowiednio dopasowany mural może pokój optycznie powiększyć, a kiepski wybór sprawi, że pomniejszymy obszar.

Tags: Wnętrza, SPA, gabinet, pomieszczenia