Myślisz, którą kamerkę GoPro kupić? Dzisiaj przedstawimy polecany przez nas model

Posted on 02/07/2019 7:28am

Nie od wczoraj wiadomo, że kamera GoPro to rzecz, którą musi mieć w swych zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportu, chcącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem amatorem czy dużo podróżujesz, z pewnością kamera GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.
Jakkolwiek kosztuje całkiem sporo, jest to wydatek, którego niewątpliwie nie będziesz żałował - dzisiaj doradzamy, który z modeli aktualnie dostępnych na rynku polecamy dla początkujących, którzy jednak nie chcą zadowalać się najniższą jakością.


GoPro Hero+ LCD


Kamerką, którą szczególnie polecamy, jest aktualnie GoPro Hero+ z wyświetlaczem LCD. Stare kamery nie miały w ogóle wyświetlacza, co jednak przy dłuższym użytkowaniu jest nieco męczące, dlatego z pewnością dobrze zainwestować od początku w wersję z ekranem. Na dodatek wyświetlacz LCD daje właściwie gwarancję, iż będziesz przez długie lata wszystko porządnie widzieć, bez konieczności dokonywania żadnych zmian w swojej kamerce.


rakieta nośna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Co poza LCD?


Ekran LCD to nie jedyne, co jest w stanie zaproponować Ci GoPro Hero+ LCD. Jest to oczywiście kamerka wodoodporna, która daje możliwość robienia zdjęć nawet na głębokości czterdziestu metrów! To niewątpliwie ogromne usprawnienie, bowiem poprzednie modele GoPro nie pozwalały na zanurzenie jej na tak wielką głębokość, co było sporym problemem szczególnie dla nurków.
Na dodatek GoPro Hero+ LCD możesz obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez żadnego kłopotu ściągniesz na swój smartfon! To oczywiście wielkie ułatwienie i znaczna zmiana w porównaniu do poprzednich wersji kamerki.

Tags: modele, hobby, moc, fotograf