Nowoczesny Dron Inspire 1 z oryginalną strukturą

Posted on 26/11/2021 7:35am

Dron Inspire 1 oferuje ogromnie osobliwą strukturę i zachowanie podczas startu i lądowania. Ma skrzydła z włókna węglowego, które jest możliwość schować w ciągu lotu, by nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie wolno wyeksploatować cały zasięg obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 posiada zamontowaną idealną kamerę, dzięki której nagrania są najwyższej jakości.


Dron i kamera
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Gatunek ten jest wyposażony w specjalną technologię, przez co na bieżąco można oglądać obraz filmowy. Zmyślna, w pełni zintegrowana bateria pozwala na pewne zarządzanie energią. Zarówno na monitorze jak i na baterii ujawniany jest poziom jej naładowania, a zaawansowane projekty rozliczają, czy wystarczy energii na powrót.

Na mapie jest możliwość zobaczyć, gdzie teraz znajduje się Dron DJI Inspire 1 - Camonboard.pl. Jakiekolwiek informacje niezbędne dla pilota, takie jak wysokość, szybkość lotu, również dystans, są przystępne wprost na monitorze. Nadajnik INSPIRE 1 zapewnia nam ewentualność dobrania przełączników do własnych wymogów.

Zainteresował Cię ten wpis? Jeśli tak, to fantastycznie - dalsze newsy (http://viva-system.pl/oferta/balony.html) znajdziesz w następnym niebywale ciekawym artykule.

Dron DJI Inspire 1 pozwala na latanie wewnątrz budynków. INSPIRE 1 został urządzony w technologię przepływu optycznego DJI użytkującą celowo projektowy aparat, również fale dźwiękowe, by w najwyższym stopniu ułatwić latanie w pomieszczeniach. Technika ta zezwala INSPIRE 1 utrzymać swoją pozycję, oraz dogłębnie odpowiadać na instrukcje pilota nawet jeśli tryb GPS jest niedostępny.

Kamerzysta
Author: Dino K.F. Wong
Source: http://www.flickr.com
Kamera GoPro HERO 4 SILVER to pierwszy typ kamery z bardzo pożytecznym, wbudowanym i dotykowym ekranem LCD - zobacz więcej. Pomimo wbudowanego ekranu, kamera sportowa zapewnia całkowitą trwałość na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów. Współczesna kamera GoPro HERO 4 SILVER określona jest dla wprawnych hobbystów zapisów zmagań sportowych i nie tylko. W tej kategorii kamery pojawił się nowiutki system dźwiękowy zezwalający na zapis dźwięku w najwyższej formie. Ta doskonała kamera jest wyposażona w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Kamera sportowa GoPro HERO 4 SILVER jest przeznaczona dla prawdziwych zapaleńców rejestracji video w wspaniale wykorzystujących wszelkie działania kamery tak jak do celów amatorskich jak i fachowych.

Tags: kamera, aparat, ekran LCD, kamera sportowa, nadajnik