Obiektyw jako istotny fragment aparatu fotograficznego

Posted on 11/04/2019 7:56am

Jednym z najważniejszych fragmentów aparatu fotograficznego jest obiektyw. Przesądza on w wielkim stopniu o jakości fotografii.


Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm charakteryzuje się niezrównaną charakterystyką ekspresji, spełnia wygórowane oczekiwania fotografików o inklinacjach twórczych i artystycznych.


Frezarka do glazury GTR 30 CE Professional i stół GTD 1 Professional
Author: Bosch
Source: Bosch


sigma 10-20
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com


Opracowany z optymalnym naciskiem na walory artystyczne, trafi w gusta nabywców, którzy lubią oryginalny, intensywny wyraz ponad spoistą konstrukcję, bądź wielofunkcyjność - polecany artykuł.

Mamy dla Ciebie ciekawy wpis (https://vectorsoft.pl/news/jak-utworzyc-konto-na-stronie-bricsys-i-pobrac-program-bricscad/). Po wejściu w niego znajdziesz sporo wiadomości na ten temat i będziesz mógł poszerzyć swą wiedzę.

Oprócz fotografii krajobrazów, sylwetek, martwej natury i zwykłych migawek z życia, doskonale przydają się one do fotografii, jaka wywołuje w fotografiku wewnętrznego twórcę. Zaprojektowano go pod kątem ekskluzywnej charakterystyki optycznej i siły wyrazu, dzięki czemu gwarantuje ekspresyjność artystyczną na najwyższym poziomie. Niezwykle złożony kształt aż 13 soczewek gwarantuje nietuzinkowe efekty obrazu z pełną ostrością. Ów obiektyw winien się znaleźć w zbiorze fotograficznym każdego fotografika.
sigma a 35 f1.4 dg hsm
Author: Didriks
Source: http://www.flickr.com


Ekstremalnie szerokokątny obiektyw sigma 10-20 posiada maksymalną ilość przesłony F3.5 w całym obrębie ogniskowych - sporo więcej zobaczysz na tej stronie. Obszerny kąt zapewnia fotografie w zaskakującej perspektywie. Maksymalna ilość przesłony czyni, że obiektyw bardzo dobrze przydaje się do zdjęć we wnętrzach i pozwala skupić się na fotografowanym przedmiocie. Cztery soczewki umożliwiają korekcję odkształceń i zapewniają spoistą, lekką konstrukcję obiektywu.


Wielowarstwowe osłonki antyodblaskowe łagodzą odbicia i obrazy drugoplanowe, przynosząc obraz wysokiej jakości w pełnym obrębie ogniskowych. Osłona blokuje zbyteczne światło i łagodzi wewnętrzne refleksy.

Tags: światło, obiektyw, zdjęcia, element