Polecane obiektywy firmy Sigma - a więc, model standardowy, przeciwko model posiadający szerokokątnym zoomem

Posted on 16/02/2021 7:54am

Jakimi rzeczami charakteryzuje się podstawowy obiektyw przedsiębiorstwa Sigma, model Sigma A 35 F1.4 DG HSM, a obiektyw o posiadającym szerokokątnym przybliżeniu 10-20 milimetrów? O tych rzeczach dowiesz się wyłącznie, jeżeli w dobry sposób odczytasz nasz nowiutki artykuł!


Firma Sigma to swego rodzaju lider na ryneczku Fotografowania, który wytwarza obiektywy, cyfrowe lustrzanki oraz lampy błyskowe jedynie na terenie Japonii, mają w posiadaniu jednakże wiele biur regionalnych, rozrzuconych po calutkim globie.


sigma 10-20
Author: First Austria
Source: First Austria


gry
Author: West Midlands Police
Source: http://www.flickr.com


Nasze osoby jednak w naszym artykule nie interesuje jego historia (która to jak już o tej rzeczy mowa sięga powyżej czterdziestu latek wstecz), ale dwa typy wytwarzanych przez niego obiektywów. Zaczynającym z nich bywa model w standardzie sigma a 35 f1.4 dg hsm, który posiada sporo rodzai mocowań, wewnątrz tego do: Nikona, Pentaxa, Canona, Sony, czy samiutkiej Sigmy - sprawdź więcej.

Próbujesz znaleźć inne tego typu informacje? Kliknij ten odnośnik - więcej zobaczysz w serwisie (http://www.paudio.pl/pl/audio-procesory-serii-g2/), który omawia zbliżone zagadnienia.

W teraz powstałej chwilce (rozpoczęcie dwa tysiące siedemnaście) istnieje nawet możliwość zakupić go w promocji - starczy jedynie po szukać!
temat
Author: Max Braun
Source: http://www.flickr.com


Kolejnym branym pod wzrok w właśnie pisanym artykule modelem jest typ obiektywu sigma 10-20 mm, który to posiada w obiektywie szerokokątny przybliżenie, a który to może posiadać na przykład model 10-20 milimetrów f/4-5.6 EX DC HSM, który to posiada wagę czterysta siedemdziesiąt gram, wymiary 83.5 x 81 mm - znacznie więcej znajdziesz na www. Wspomniany obiektyw może się nadawać do modeli Canon EF, Nikon F, czy Sony A / Minolta, a także Sigma i Pentax K.


Jak widać obiektywy marki Sigma bywają niewiarygodnie łatwo "przyswajalne" dla wielu modeli wspomnianych aparatów, dlatego, kiedy będziesz jakiś zakupywał, upewnij się, że Sigma do tego modelu będzie pasować bez w ogóle żadnych przeszkód!

Tags: aparat, firmy, Nikon, przedsiębiorstwo, kupić