Reklama na ekranach led zrewolucjonizowała myślenie o potencjale przekazu, który w takiej formie znajdziemy właściwie w każdym mieście

Posted on 18/11/2021 7:31am

Kiedy posiadacze sporych przedsiębiorstw usługowych dumają nad najwłaściwszą formą przekazu reklamowego, to najczęściej myślą o bilbordach. Jednak pracownicy agencji marketingowych przekonują takie osoby, aby wydały pieniądze na ekran led. wspomniany ekran pozostaje wynalazkiem ostatnich lat, w związku z czym jeszcze nie wszyscy biznesmeni zdołali poznać korzyści wypływające z takiej formy reklamy.
ekran LED
Author: Dave Dugdale
Source: http://www.flickr.com
Omówmy więc niektóre z nich.

Obok błyszczącego monitora dużej wielkości niełatwo jest przejść obojętnie. Mimowolnie kierujemy swój wzrok na wyświetlane dane i zapamiętujemy treść przekazu, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego faktu sprawę. Nawet powszednie wyjście z psem na spacer do parku może przyczynić się do tego, że za tydzień zakupimy szampon do włosów farbowanych, który został zareklamowany właśnie w taki oto sposób. Moc przekazu bywa ukryta także w tym, że jest to w miarę świeża forma transferu informacji, a co za tym idzie, bardziej zwraca na siebie uwagę. Sprawdź szczegółowe informacje: .Ekran led bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, gdy zapada zmrok, a w miesiącach jesiennych ściemnia się już w okolicach godziny 17.00 lub w pochmurne dni nawet o 16.00. A to jak powszechnie wiadomo jest godzina, o której najczęściej wychodzimy z miejsca pracy i udajemy się na przystanek tramwajowy. W czasie pokonywania nawet krótkiego dystansu z pewnością skierujemy swoją uwagę na świecący ekran. Warto dodać, że niektórym kobietom kojarzy się on bardzo pozytywnie. Przywodzi bowiem na myśl święta bożonarodzeniowe. Dlaczego? Pamiętajmy o tym, że podczas rzeczonych świąt nasze drzewka bożonarodzeniowe migocą tak samo jak ekrany z reklamą proszku do czyszczenia.

Ekran led, wedle specjalistów od marketingu sprawdza się w czasie przeprowadzania dużych kampanii reklamowych - . Nie bez jakiegokolwiek znaczenia pozostaje fakt, że taki ekran powinien zostać postawiony w zatłoczonych zakątkach danego miasta, przykładowo na przeciwko drzwi wejściowych do supermarketów. Dodatkową korzyścią wynikającą z zastosowania tego rodzaju reklamy jest fakt, że nie trzeba angażować ekipy pracowników, tak jak w przypadku naklejania plakatów na bilbordach.

Czy obecnie chcesz znaleźć coś fascynującego na omawiany temat? Jeżeli tak, to poznaj informacje dotyczące do firmy i przejrzyj ofertę adwokat wrocław.

Z tego pomysłowego sposobu na reklamę korzysta również środowisko naturalne. Użyta tutaj technologia led gwarantuje niski pobór prądu, co jest jednoznaczne z oszczędnością energii elektrycznej.

.

Tags: technologia led