Rozpocznij swoją przygodę ze zdalnie sterowanym modelem- quadrokoptery a także profesjonalne drony nagrywające obraz na imprezach kulturalnych

Posted on 04/10/2019 8:00am

Kiedy jesteśmy pasjonatami modelarstwa na pewno słyszeliśmy o dronach. Obecnie coraz chętniej są one stosowane na przykład do nagrywania różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych czy też obiektów z powietrza. Tego rodzaju produkty to również niesamowita rozrywka dla dorosłych.

Ceny quadrokopterów to przedział od dwustu do nawet kilku tysięcy złotych. W zależności od rozmiarów jak również parametrów technicznych urządzeń, ceny mogą się znacznie różnić. Najprostsze modele, na których można nauczyć się latać to wydatek mniej więcej dwustu. Zabawa będzie jednak wspaniała. Latające modele to zabawa jedynie dla dorosłych, ponieważ mogą one osiągnąć czasem niezwykle duże prędkości. Nieumiejętne sterowanie czy też poruszanie się w niesprzyjających warunkach może stać się przyczyną wypadków. Przed zakupem tego typu modelu sprzedawca musi nas zaznajomić z funkcjonowaniem urządzenia tudzież środkami ostrożności. Naukę latania najlepiej zacząć od najmniejszych modeli, stopniowo zwiększając trudność tudzież rozmiary urządzenia.
dron
Author: Adam Meek
Source: http://www.flickr.com


Pozostałe marki bezzałogowców: .

Kiedy interesują nas zdalnie sterowane modele a także drony Warszawa czy też Wrocław to miasta, w których na pewno odnajdziemy profesjonalne sklepy dla modelarzy. Często posiadają one również swoje internetowe odpowiedniki, jednakże niekiedy lepiej jest zobaczyć produkt na żywo i posłuchać przydatnych porad sprzedawcy. Kiedy opanujemy już sztukę poruszania się quadrokopterem możemy zdecydować się na trochę większy zakup przykładowo drony DJI. Profesjonalne firmy zatrudniają ludzi, którzy świetnie potrafią poruszać się dronami w celu kamerowania obrazu z różnego typu wydarzeń kulturalnych. Umiejętności takiej osoby są niezwykle ważne, bowiem drony będą przelatywać na przykład nad tłumem ludzi. Drony DJI posiadają kamerę niezwykle dobrej jakości, która nagrywa obraz bez efektu tak zwanego "rybiego oka".

Zakup quadrokoptera to stosunkowo duży wydatek, ale również wspaniała rozrywka. Kiedy zdobędziemy odpowiednią wprawę możemy nawet używać go do celów zarobkowych, kamerując za pozwoleniem różnego typu imprezy plenerowe. Powinniśmy także pamiętać, że modele te są przeznaczone jedynie dla osób dorosłych.

Więcej: sklep Dronlandia.

Tags: kamera, obraz, model