Słów trochę o gadżetach przeznaczonych dla osób wykonujących zawód detektywa - sprawdź na ten temat nieco więcej

Posted on 09/04/2019 2:55pm

Każdy kto marzy o staniu się detektywem jest w stanie dzisiaj bez trudu zaopatrzyć się wakcesoria konieczne do realizowania tegowłaśnie zawodu. Jakie akcesoria mogą być przydatne?

Sklep detektywistyczny to miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w najbardziej przydatne gadżety szpiegowskie. Wśród asortymentu oferowanego przez sklep detektywistyczny odnajdziemy między innymi długopis z kamerą. Długopis z kamerą to gadżet, z którego są w stanie skorzystać zarówno osoby prowadzące profesjonalne zadania detektywistyczne, jak także ludzie, którzy dopiero zaczynają swoją działalność (czytaj o sklepie detektywistycznym). Własnym wyglądem długopis z kamerą przypomina zwykły, elegancki długopis. Różni się od niego jednak ukrytą małą kamerą HD. Wspaniale wbudowana kamera to jeden z plusów tego długopisu. Wyposażony w akumulator pozwala zapisać aż 60 minut dobrej jakości nagrań. Interfejs USB pozwala zgrać dany materiał na dysk komputera i odtworzyć go na komputerze. Długopis jest stworzony tak, aby nadawał się do pisania. Korzystając z niego z pewnością więc nie wzbudzimy niczyich podejrzeń.
detektyw
Author: Tom Bennett
Source: http://www.flickr.com


Wśród akcesoriówprezentowanych przez sklep detektywistyczny znajdziemy jednak zegarek szpiegowski. Dostępne zegarek szpiegowski to urządzenie stosowane dość chętnie ze względu na wbudowaną w niego dokładną kamerę. Kamera ma tak niewielkie wymiary, że osoba, którą zapragniemy udokumentować nie ma żadnej opcji, aby połapać się, że nasz zegarek to coś więcej niż tradycyjny zegarek. Kamera zasilana jest naprawdę wspaniałej jakości baterią, dzięki czemu można pozyskać aż 60 minut znakomitej jakości nagrań (zegarek szpiegowski).


Dodatkowo ma funkcję Low Light. Dzięki temu można pracować również w tragicznych warunkach oświetleniowych nie tracąc przy tym idealnej jakości obrazu (poznaj kamREC). Zegarek ma szansę zostać wykorzystany nie tylko do uwieczniania filmów, ale też dozrealizowania znakomitej jakości zdjęć. 4 GB pamięci pozwala nie tylko na nagranie sześćdziesięciominutowego filmu, ale także na zrealizowanie kilkuset zdjęć. Do zegarka załączony został kabel USB, dzięki temu uzyskany materiał może zostać zgrany na dysk komputera. Elegancki wygląd, odporne na rysy szkło – to dodatkowe atuty zegarka.

Tags: urządzenie, zdjęcia, dysk komputera