W obecnych czasach każdy pragnie mieć kontakt z bliskimi i światem - dlatego nawet seniorzy nie uciekają przed kupnem telefonu

Posted on 21/01/2019 1:49pm

czasami może wydawać się, że telefony to wyłącznie domena młodych. Tylko oni są w stanie opanować nowinki technologiczne i nadążyć za prędkimi modyfikacjami, jakie następują w XXI stuleciu.


Nic bardziej mylnego! Starsze osoby niejednokrotnie w niczym nie ustępują młodym w obsłudze telefonu i w tak zwanym śmiganiu po sieci.


Sony
Author: Racoon
Source: Racoon
Jeżeli jednakże Wasza babcia albo dziadek nie są pewni co do zakupu telefonu z przyczyn zdrowotnych, należy powiedzieć im, że nie jest to żadna przeszkoda. Obecnie są telefony dobre dla każdego. Jeśli Twoja babcia słabo widzi, to podaruj jej idealny telefon dla emeryta. Czym on się wyróżnia? Po prostu posiada niezwykle duże przyciski z ogromnymi i widocznymi literami. Dodatkowo, jest on niezwykle prosty w obsłudze. Dzieci mogą zapisać swoje numery pod przyciskami numerycznymi i dzięki temu senior rodu nie będzie musiał zapamiętać numery na pamięć lub przepisywać je z zeszytu. Jest także telefon wzmocniony, który jest na tyle trwały, że bezproblemowo przetrwa upadek nawet na kafelki w kuchni, jeśli seniorce wypadnie on z rąk podczas gotowania. Ten typ telefonu często wybierają także podróżnicy, ponieważ nigdy nie wiadomo co przytrafi się w Amazonce lub na Saharze.


Należy sprezentować dziadkom telefon zaprojektowany specjalnie dla seniorów. obsługa takiego telefonu jest banalna. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że z naszymi ojcami zawsze możemy mieć kontakt.

Tags: telefony, czas, obsługa