Współczesne rodzaje interaktywnej reklamy lojalnościowej.

Posted on 23/02/2021 7:52am

Prezenty dla uczestników posiedzeń są bardzo częstym wydarzeniem które pojawia się coraz powszechniej i wpisuje się w standardy obsługi klienta. Bardzo powszechnie pewnymi podarunkami są smycze, długopisy i masowe przenośniki pamięci, te często posiadają materiały o jakich mówiono na konferencji.
Pojawiła się też nowa moda. Jest nim produkcja płyt na specjalnie zaprojektowanych pedrivach. Nazwane zostały one totemami i odbiorca może dokonać wyboru który projekt najbardziej mu pasuje. Pendrivy zaprojektowane są jako totemy z piosenkami i wcale nie są podobne do tych zwykłych.

Jeśli po zapoznaniu się z tym tekstem myślisz, że warto jest głębiej poznać ten temat, to ponadto zerknij tutaj szkolenia catia wrocław.

Na pierwszy rzut oka trudno dopatrzeć się do czego są stworzone.


Coraz częściej pendrivy służą też jako sposób w reklamie. Pendrive reklamowy rozdawany przechodnią jest miłym prozentem i sposobem na promocję naszego zakładu pracy. Często też producent pendrive reklamowe ma zamówienia od niepublicznych szkół. Te dawane są uczniom a oni poprzez używanie takiego sprzętu aparatów mimowolnie reklamują pewną markę. Są to prezenty które mogą przydać się również na co dzień. Nie leżą nieużywane na półkach i nie kurzą się. Ich wielkość najczęściej nie jest duża najczęściej między 1 GB a 4. Ich projekt jest też zabawny. Na rynku można odszukać wiele pedriwów wykreowanych na postacie z kreskówek czy komiksów.


wideo broszura
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com


Istnieje też pewien ciekawy sposób na reklame. Jest to Wideo Broszura czyli złączenie obrazu, dzwięku, grafiki i animacji. To forma która poprzez swą prezencję i interakcję angażuje wyjątkowo użytkownika.
Ten rodzaj reklamy łączy w sobie dużo cech komunikacji oraz w dobry sposób wpływa na budowe prezencji twojej firmy. Badania pokazują że to rozwiązanie dobrze wpływa na zwiększenie sprzedaży.

Tags: materiał, sprzedaż, firm