Wybieramy słuchawki

Posted on 27/06/2022 12:51pm

Kupując słuchawki warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Przede wszystkim jeśli chodzi o słuchawki sprawdzi powiedzenie, że odpowiednia jakość idzie w parze z ceną. Oczywiście wybór najlepszego urządzenia będzie zależeć od preferencji i oczekiwań odbiorców, lecz trzeba pamiętać o tym, że słuchawki za 100 zł będą brzmieć całkowicie inaczej niż modele więcej kosztujące.


Rocking Residence Flow
Author: Rocking Residence
Source: Rocking Residence
Rzecz jasna nie jest powiedziane, że za taką kwotę nie kupi się porządnego sprzętu. Jeżeli ktoś potrzebował ich będzie do normalnego posłuchania radia, a jego oczekiwania nie należą do wygórowanych, to na przykład Słuchawki Creative HQ-1600 (51EF0370AA002) bardzo dobrze spełnią jego potrzeby.

Wykonane są one z dobrych solidnych surowców, a do parametrów dźwięku również nie można się przyczepić. Producent zastosował w tym modelu już neodymowy głośnik, a dopracowana konstrukcja cewek znacznie polepszyła odtwarzanie w szerszym paśmie częstotliwości. Powyższy typ Creative jest także bardzo wygodny w noszeniu, przez co nawet dłuższe noszenie słuchawek nie spowoduje ucisków i odgnieceń. Do rekreacyjnego słuchania świetnie będą się też nadawać , które kosztują trochę więcej niż modele Creative. Są to słuchawki całkowicie bezprzewodowe, dzięki czemu nie ma problemu plączących się po całym pokoju kabli. W komplecie jest dołączony nadajnik, pełniący równocześnie funkcję ładowarki, a moc jego jest dobrana w taki sposób, że bez problemów słuchawek będzie można używać w większym mieszkaniu.

Osoby które się zajmują muzyką zawodowo, przykładowo DJ-e będą z pewnością potrzebować sprzętu wyższej jakości. Wielu z nich wybierze na pewno Słuchawki Aerial7 Tank Soldier, zaprojektowane specjalnie właśnie do takich sytuacji. Oczywiście, jak to się ma ze sprzętem takiej jakości, dźwięk jest krystalicznie czysty a przy tym bogaty i dynamiczny, ale słuchawki te mają także możliwość obracania nauszników i regulowany elastyczny pałąk.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji na omawiany temat - odsyłam do tego serwisu (http://www.qalcwise.com/apps/delegacje-program-do-delegacji/), ponieważ odnajdziesz tam dokładne dane, które bardzo Cię zafascynują.

Zaś całkowitym miłośnikom muzycznych doznań polecić można Słuchawki AKG Q 701 (Q701WHT).Cena ich jest z najwyższej półki, lecz wykorzystane materiały i technologie gwarantują taką jakość dźwięku, że chyba warto tyle za nie zapłacić.

Tags: słuchawki, sprzęt, producenci