Zakupy grupowe się opłacają

Posted on 31/08/2017 9:15am

Moda na zakupy w Internecie zapanowała na dobre. Nie wszyscy jeszcze są do nich przekonani, ale codziennie zainteresowanie rośnie. Myślisz, jak dołączyć do tańszych zakupów?


sakupy
Author: Praktycy.com
Source: Praktycy.com
Nie ruszać się z domu i kupować – to nowoczesna forma zakupów. Nie ma w tym ani nic złego, ani nic dziwnego. Jesteśmy przyzwyczajeni do wirtualnych zakupów, zrezygnowaliśmy dla nich zakupów spożywczych.

Ostatnimi czasy hitem stały się zakupy grupowe Warszawa, Poznań czy Katowice – dla większości polskich miast codziennie są tworzone nowe oferty i wędrują na skrzynki mailowe subskrybentów. Wystarczy podać swój adres e-mail, zaznaczyć miasto, np. Katowice Zakupy grupowe w ten sposób są do Twojej dyspozycji. Jest to szczególnie wygodne, jeżeli chcesz kupić na przykład tablet, konkretnie w Poznaniu (tablety PC dla mieszkańców Poznania na ceneo.pl), albo laptopa we Wrocławiu (tutaj przykładowe: strona). I nie musisz nawet mieszkać w tym mieście. Kurier przywiezie Ci przesyłkę do mieszkania.

Kobiety na zakupach grupowych
Nagminnie to panie stawiają na zakupy grupowe chociażby często przyciąga niską ceną wizyty u fryzjera. Wiele kobiet rozpoczyna planowanie wizyty u kosmetyczki od zbadania propozycji kolektywnych zakupów. Wszystko wskazuje na to, że dobrym prezentem dla żony, mamy, koleżanki jest grupon np. tajski masaż lub ekskluzywny wypad do SPA.

Co kupić w grupie?
Powstało masę serwisów oferujących promocyjne ceny, szukając chętnych do kupna. Dzięki temu można umeblować swoje mieszkanie, a nawet tanio wyjechać na urlop. Jeśli chcesz pozwiedzać Kraków czy Wrocław zakupy grupowe pomogą zaplanować wizytę w tuż przy Wawelu. Noclegi w atrakcyjnych hostelach dużych miast można zaklepać tutaj połowę taniej. Poznań, Wrocław, Kraków – mają odpowiednie propozycje.

Zakupy
Author: iStock
Source: iStock
Dziwne zakupy grupowe
Normalne promocje to modne wczasy w Turcji, masaże, komplety pościeli i materace, ale pojawiają się też dziwne propozycje. Praktyczny może być przecież zakup kursu na prawo jazdy – to nieczęsta oferta, więc warto na nią polować. Jednak można również zaopatrzyć się w wyjątkowy krowi placek albo zwyczajnie kupić w promocji kompost. Co ciekawe, że odpowiednio szukając można też zaserwować sobie niezłą imprezę i kupić wycieczkę czołgiem! Szukajcie!

Tags: SPA, wczasy, adres, oferta